Škola v přírodě 2.den

Máme nafoceno spousty fotek, ráda bych je zde umístila, bohužel wifi je zde tak pomalá, že se mi za celý den nahrála pouze jediná fotka a to i po velkém zmenšení.

Pravděpodobně sem tedy fotky dám až po příjezdu v pátek. Mrzí mě to. Včera jsme už napsali pohledy, tak snad dorazí dříve než my.

Děti včera neusnuly před půlnocí, ráno už po chodbě pobíhaly v 5:59h. Tak je to dost náročné. Nikomu se zatím nestýská, naopak někteří jsou až moc v pohodě a dost zlobí.

Dnes dopoledne byl program zaměřený na život rysa. Děti se seznámily se způsobem života, jeho výskytem, poté si zahrály na rysí mláďata. Dostaly ouška a ocásky a naučily se, kterou potravu si hledat - zvířata poznávaly podle stop a zvuků. Poté jsme vyrazili ven, kde jsme v lese hledali stopy zvířat podle vzorníku, který všichni dostali. Posvačili, zahráli si pár her a vrátili jsme se na oběd - kuřecí vývar a řízek s kaší.

Po obědě jsme měli téma mloci. Vyrazili jsme do Jizerských hor, zahráli si spoustu tématických her a skutečně jsme viděli i živého mloka skvrnitého. K večeři byly lívance a po večeři pohádka Čertova nevěsta.