Spaní ve škole, Mikuláš a kino.

Ve čtvrtek se žáci 2. A vrátili v odpoledních hodinách do školy. Nejdříve si zahráli turnaj ve vybíjené, následně si vyrobili vánočního sobíka. Děti si připravily sobíka i pro spolužáky, kteří se nemohli dostavit, aby jim udělaly radost. Také jsme si zahráli krátké divadlo a udělali dobrou večeři. Závěrečná procházka po škole byla pro některé strašidelná, pro jiné zábavná. Večer si všechny děti zalezly do spacáků a klidně usnuly. Spaní ve škole bylo pro všechny velkým zážitkem. Pátečního rána se děti mohly těšit na příchod Mikuláše, čerta a anděla. Přinesl jim také malou nadílku. Celý školní den byl završen návštěvou kina "Myši patří do nebe".