Preventivní program "ON"

Ve čtvrtek nás navštívila lektrorka Dramacentra Bezejména, která s dětmi "prožila" preventivní proram "ON". Tento program je  zaměřený na prevenci xenofobie a vyčleňování. Jelikož jde o pohádku se zvířecími hrdiny, je program pro děti bezpečný. Děti v roli zvířátek uvěří „starému, skoro slepému vlkovi“, že viděl na kraji lesa nebezpečného tvora. Aniž si vše ověří, vyděsí se natolik, že se rozhodnou tvora zničit. Příběh však končí objevem, že ten „zlý tvor“ je ve skutečnosti úplně něco jiného. Děti vám uričtě rády povypráví, kdo je vlastně ten tvor. Také vám mohou ukázat vytvořený obrázek své fantazie. Děti se u programu velmi bavily. Byly také neuvěřitelně šikovné. Opět se potvrdilo, že je naše třída perfektní parta.