Tradice Vánoc u nás i ve světě

Před Vánoci jsme ve třídě měli vánoční den. Některé maminky nám připravily výborné cukroví. Dostali jsme i vánoční čepičky. (Moc děkuji za spolupráci.) Vánočku a další cukroví jsme zakoupili z třídního fondu. Uvařili jsme si čaj. Žáci ze 4. třídy si pod vedením paní učiteky Tabačanové pro mladší spolužáky připravili divadelní představení VÁNOČNÍ PŘÍBĚH. My jsme jim na oplátku zazpívali koledu. S paní učitelkou Markovou si užili anglické Vánoce. Společně jsme si ukázali některé vánoční zvyky a tradice, zazpívali koledy. Vyrobili jsme si andílky. Od paní učitelky Melicharové všichni dostali andílky s lízátkem. Popřáli jsme krásné Vánoce i paní učitelce Melicharové, paní vychovatelce, vedení školy. Děti se tak učí vhodnému chování v různých situacích. A dokonce k nám přišel i Ježíšek. Bylo to příjemné dopoledne.