Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Tematický den LIŠKA BYSTROUŠKA

V pátek se  všichni žáci na 1. stupni celý den  věnovali tématu LIŠKA.  Žáci z 1. B si v první hodině  zopakovali vše, co  se dozvěděli v pondělí od pana myslivce. Blíže  se seznámili i  s ostatními živočichy na našem území. Druhou hodinu poznávali postavu lišky v pohádkách a bajkách. Třetí hodinu  si zahráli v tělocvičně všechny možné hry s tématem lišky. Také se naučili  písničku Běží liška k Táboru.  Nakonec si nakreslili obrázek lišky. Během celého dopoledne navštívili čtyři třídy a tělocvičnu. Pracovali pod vedením různých pedagogů 1. stupně naší školy. Pracovali individuálně i v týmech. Celý den s liškou  si užili a dozvěděli se  mnoho nového.