Střevlík- Harmonizační dny

Harmonizační pobyt v Hejnicích jsme opravdu využili naplno. Nejen že jsme se dozvěděli spoustu nových informací o některých živočiších, ale především jsme navázali kamarádské vztahy.

V pondělí dopoledne jsme se věnovali tetřívkovi. Na vlastní kůži jsmesi vyzkoušeli tetřívčí námluvy, snůšku vajec, líhnutí kuřat a ochranu před predátory. V parku jsme pozorovali ptáky dalekohledem.

Odpoledne jsme se zabývali rysem. Několik her jsme si zahráli v lese a pak se rozhlédli po oklolí Hejnic z vyhlídky. Prošli jsme se krásnými zákoutími města, navštívili krásný barokní kostel. Pak nás čekala zaslouženásladká odměna v místní cukrárně, a to výborná zmrzlina.

V úterý jsme při hrách sledovali tah lososů na trdliště a vyrobili jsme si rybku z přírodních materiálů.

Všichni jsme se v pořádku vrátili k maminkám a už se těšíme na další dobrodružství.