SLAVNOST SLABIKÁŘE

V úterý 15. 11. čekalo děti slavnostní odpoledne. Již dlouho se na něj těšily. Za účasti rodičů dostaly své nové slabikáře. Nebylo to, ale tak jednoduché. Děti musely prokázat, že jsou už opravdovými školáky. Svým  maminkám, tatínkům  předvedly své znalosti a dovednosti, které se naučily ve škole. Děti skládaly,četly z tabule, počítaly a recitovaly. Bylo vidět, že nervozita a napětí byly veliké. Všechny děti svou „ maturitu“ zvládly. A tak nyní již pilně hltají první stránky slabikáře.