Projektový den ZVÍŘATA VE MĚSTĚ

Dnešní projektový den byl zaměřen na zvířata ve městě. Již první hodinu se celý 1. stupeň vydal do kina Varšava, kde jsme zhlédli nádherný dokumentární film "Planeta Praha". Zjistili jsme, jaká zvířata žijí ve městě, jak se příroda přizpůsobuje dnešní civilizaci. Po návratu do školy jsme se tématu ještě věnovali. Znovu jsme si vyprávěli o zvířatech z filmu. Společně jsme některá výtvarně ztvárnili. Zahráli jsme si zvířecí pexeso ve skupinách. Instalovali nástěnku k projektu.

Také jsme si vyzkoušeli sezení v nových lavicích.