Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Masopustní dopoledne

Masopustní a karnevalové období je v plném proudu, tak jsme se i my z 1. tříd  zapojili do oslav. Den probíhal ve znamení masek a převleků, přečetli a zahráli jsme si pohádku O koblížkovi, vyrobili jsme si i knížku s Pohádkou o koblížkovi, kterou si každý odnesl domů. Uspořádali  jsme módní přehlídku všech masek, průvod školou. Nechyběl ani společný tanec (macarena, mazurka) obou dvou tříd, který žáci moc hezky nacvičili ve školní družině. Přiblížili jsme si význam a průběh masopustu a nechyběla ani tradiční sladká masopustní dobrota - smažené koblížky:)