Liška bystrouška

V pondělí 13. 3. nás navštívila Liška s panem myslivcem. Vyslechli jsme si povídání o životě lišky, o způsobu lovu a lovené potravě a spoustu dalších zajímavostí. Na tuto návštěvu jsme v pátek 17. 3. navázali tématickým dnem. Na jednotlivých stanovištích jsme si zahráli liščí hry, zazpívali písničku "Běží liška k Táboru", přečetli bajky. Lišku jsme si také nakreslili a povídali jsme si o lese, který je domovem lišky. Myslím, že jsme si oba dny velmi užili a spoustu se toho naučili.