Pobyt v Hejnicích - září 2023

Informace k harmonizačnímu pobytu v Hejnicích pro přihlášené děti

(Nepřihlášení budou mít zajištěnu normální výuku.)

Sraz v 7.45 před školou, společný odchod na nádraží. Odjezd vlakem v 8.34 do Hejnic.

Během pobytu máme zajištěny dopolední i odpolední programy s tématikou přírody ekologického střediska STREVLIK Hejnice.

Příjezd vlakem ve 13. 24 na nádraží. Prosíme o zprávu, zda si děti vyzvednete na nádraží nebo u školy či je máme předat do družiny.

S sebou: batoh na záda, pyžamo, ručník, hygienické potřeby, náhradní spodní prádlo, ponožky, tričko, (bačkory si vezmeme ze školy), penál, drobné kapesné např. na zmrzlinu či pohled.

Vybírám 1 100 Kč (992 Kč stojí ubytování, strava a programy), zbytek cesta. Přeplatek bude vrácen. Platbu prosím do pátku 22. 9.

Na dny  25. a 26. 9. odhlaste dětem obědy ve školní jídelně. smiley