Souboj kolejí o o korunu dračího krále 2.12.2022

Do naší Čarovné Barvírny nám byla propůjčena kouzelná koruna dračího krále Dragonita. Jednotlivé kouzelnické koleje se během roku utkají ve třech disciplínách. Za jejich splnění obdrží drahokamy dle umístění. Ty pak budou zdobit korunu dračího krále. Páteční odpoledne 2.12. bylo ve znamení prvního souboje. Myšky, netopýři, kočky, ještěrky a sovičky se společně sešli v malé tělocvičně, kde na ně čekala soutěž na postřeh, soustředění a rychlost. Hledaly se stejné obrázky a to se nejvíce zdařilo modrým netopýrům. Do královské dračí koruny tak nasbírali pět modrých drahokamů. Vzápětí za nimi skončili zelené ještěrky, kreré získaly čtyři zelené drahokamy, krásné třetí místo patřilo červeným myškám se třemi rudými drahokamy. Bronz a dva žluté drahokamy získala kolej koček a sovičkám připadl jeden fialový drahokam. Všem zúčastněným moc gratulujeme a těšíme se na další kouzelnické klání.