Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Slavnostní zahájení celoroční hry Čarovná barvírna 29.9.2022

Posklední čtvrtek v měsíci září  byl ve družině ve znamení slavnosti. Všichni kouzelníci se sešli na školní zahradě a od 13:30 probíhalo slavnostní uvítání nováčků do kolejí Soviček a Ještěrek. Vlastus Balhus a Verčus Šimonus jim slavnostně připnuli stužky v barvě jejich koleje - fialové a zelené. Pak již následovalo slavnostní představení žlutokoček, netopýrů a myšek, jejichž profesorkami magie zůstaly jako loni Renčus Mysíkus, Míšus Javorus a Gabčus Krňanus. Nově všechny podpořily i asistentky magie Lucius, Vikis a Valis   I starší kouzelníci si odnesli stužku v barvě své koleje. Slavnost se zakončila společným zpěvem kouzelnické hymny. V odpoledních hodinách nás pak navštívili i mudlovští rodiče.  A protože nám po dlouhé době přálo počasí, mohli jsme si všichni příjemně posedět a popovídat u ohýnku. Děkujeme všem zúčastněným a přejeme kouzelníkům úspěšný čarovný rok.