Slavnostní zahájení celodružinové hry Čarovná Barvírna v říši hmyzu a odpolední posezení s rodiči u ohýnku

Úterní odpoledne 12.9. bylo ve školní družince opět ve znamení kouzelníků. Sešli jsme se všichni tradičně na školní zahradě, kde jsme si představili jednotlivé kouzelnické koleje a zápletku letošní celoroční hry Čarovná Barvírna v říši hmyzu. Z mezinárodního institutu kouzel a magie nám byl doručen dopis s žádostí o účast na záchranné misi. Několik mudlovských dětí se nedopatřením napilo zmenšovacího lektvaru kouzelníka Dalimila a ocitlo se tak v říši hmyzu. Aby se mohly opět vrátit do světa lidí, musí splnit několik úkolů a poznat hmyzí svět. My jim na této cestě pomůžeme a v závěru připravíme zvětšovací lektvar z tajných ingrediencí.  Abychom se na vše důkladně připravili, použili jsme kouzelné zaříkávadlo. To nás spolu s kouzelným lektvarem ochrání a pomůže rozumět hmyzímu světu. Na závěr jsme si všichni ještě zatančili macarenu a zazpívali kouzelnickou hymnu.

Později odpoledne se k nám připojili i rodiče. Posezení u ohýnku a opékání donesených dobrot bylo krásným zakončením celého dne.

Děkujeme všem za účast a těšíme se zase na další akci.