Slavnostní rozloučení s družinovou kouzelnickou hrou 21.6.2023 a opékání s rodiči

Předposlední červnovou středu jsme se opět sešli na školní zahradě, abychom společně zakončili naše celoroční kouzelnické snažení. Nastoupili jsme ve slavnostních kouzelknických kostýmech, šerpách a kloboucích. Všichni kouzelníci obdrželi závěrečný cetifikát o ukončení studia, nechyběla ani sladká odměna v podobě lízátka a nanuku. Rozloučili jsme se společným tancem pod kapkami vody. později odpoledne se k nám přidali i rodiče a opekli se donesené dobroty na připraveném ohýnku.

Děkujeme všem za účast a přejeme krásné prázdniny.