Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Halloween ve školní družince 31.10.2023

V půl šesté večer se všichni odvážlivci sešli ve velké tělocvičně. Po společném uvítání a focení všech kouzelných bytostí se již tradičně zpívala kouzelnická hymna. Samozřejmě nechyběl ani tanec. Nejprve se nám předvedly dívky s písničkou Wednesday Bloody Mary, pak jsme si všichni zatančili macarenu a nakonec přišlo tanečné překvapení s křídly. Za kouzelného pokřiku se pak všechna strašidla přemístila do 3.patra do školní družiny,. Tady se promítaly strašipohádky a postupně se jednotlivci odebírali na stezku odvahy. Ta vedla ze třetího patra do šaten a spodní chodby. Cílem všech zúčastněných byla opět tělocvična, ve které na všechny čekalo výborné občerstvení od našich maminek a několik úkolů. Vybarvovaly se strašidelné omalovánky, hrála kouzelná tichá pošta, motaly bonbony. Strašidla musela dokonce skákat z břehu do vody. Kdo vše zvládl, zahrál si s kouzelným padákem. Závěr patřil opět tanci a samozřejmě nechyběla ani odměna v podobě kouzelného balíčku s překvapením. 

Děkujeme všem za skvělé zorganizování akce, pomoc s přípravami, občerstvením a dětem za hojnou účast  a statečnost a těšímě se zase za rok.