Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Světový den lidských sídel 26.10.2009

SVĚTOVÝ DEN LIDSKÝCH SÍDEL byl název projektového dne žáků 1.stupně.
První dvě vyučovací hodiny se děti pokoušely vybudovat svoje sídlo z krabic a krabiček. Pracovaly ve skupinách, zpracovávaly nápady, rozdělovaly si úkoly. Výsledky jejich práce jsou vystaveny na chodbě školy.
Program dalších hodin si mohli žáci vybrat. Někteří „stavěli dům“ při pohybu v tělocvičně. Někteří vyrobili dům z přírodnin, či malovali tuží krásy průčelí domů. Získali také spoustu nových poznatků o stavebním slohu, poznávali nejkrásnější a nejzajímavější domy Liberce. Ale hlavně si děti odnesly dobrou pohodu a radost a poznatek, že i ve škole může být fajn.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.