Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Světový den lidských sídel 26.10.2009

SVĚTOVÝ DEN LIDSKÝCH SÍDEL byl název projektového dne žáků 1.stupně.
První dvě vyučovací hodiny se děti pokoušely vybudovat svoje sídlo z krabic a krabiček. Pracovaly ve skupinách, zpracovávaly nápady, rozdělovaly si úkoly. Výsledky jejich práce jsou vystaveny na chodbě školy.
Program dalších hodin si mohli žáci vybrat. Někteří „stavěli dům“ při pohybu v tělocvičně. Někteří vyrobili dům z přírodnin, či malovali tuží krásy průčelí domů. Získali také spoustu nových poznatků o stavebním slohu, poznávali nejkrásnější a nejzajímavější domy Liberce. Ale hlavně si děti odnesly dobrou pohodu a radost a poznatek, že i ve škole může být fajn.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.