Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Kouzelnický slet ve školní družince (Mysíková)

17.2. se konal v naší Čarovné Barvírně již druhý ročník kouzelnického sletu. V kostýmech a za doprovodu bubnů se všichni kouzelníci a kouzelnice vydali chodbami školy do malé tělocvičny. Tam představili svá kouzla, předvedli vyzdobené kostýmy, zatančili si společně postupovou mazurku a macarenu. Nechybělo ani vystoupení kouzelnic z tanečního kroužku a ptačí tanec v podání nejmladších Soviček. Odpoledne bylo zakončeno slavnostním šerpováním a společnou kouzelnickou hymnou. Těšíme se na další čarovné setkání. Více fotografií naleznete na

https://www.zs-barvirska.cz/skolni-druzina/kouzelnicky-slet-ve-skolni-druzince-1722023.html