Kouzelnický slet ve školní družince 17.2.2023

Páteční odpoledne před jarními prázdninami patřilo všem kouzelníkům a kouzelnicím z Čarovné Barvírny. Za doprovodu bubnů a v kouzelnických kostýmech a kloboucích jsme prošli společně chodbami školy a sešli se na našem tradičním kouzelnickém sletu. Program sletu se nesl ve znamení představení jednotlivých kolejí a samozřejmě tance. Nejmladší Sovičky si pro nás připravily užasně natrénovaný ptačí tanec. Ani ostatní koleje se nenechaly zahanbit. Modří Netopýři si na slet vyrobili nové dračí pláště, zelené Ještěrky ještěrčí trika a Myšky s Kočkami předvedly svá kouzla. Holčičky z tanečního kroužku nám zatančily na písničky Sofia a Wensday song, moc jim děkujeme.  No a my ostatní jsme se nenechali zahanbit a společně si užili postupovou mazurku a macarenu. Oba tance jsme pilně trénovali.  Samozřejmě nechybělo ani podlézání a přeskakování košťat a volná  taneční zábava. Závěr sletu patřil slavnostnímu šerpování nejstarších kouzelníků a společná kouzelnická hymna. Děkujeme všem za účast  a  těšíme se zase příště.