Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Den indické kultury (Marková)

DEN INDICKÉ KULTURY
V pátek 23.4.2010 se v knihovně konal Den indické kultury, na který se vypravili naši šesťáci, sedmáci a osmáci. Na programu byly ukázky tradičních indických písní a tanců, výuka muzikoterapie a nechyběla ani módní přehlídka typických indických oděvů. Hlavní část programu však byla mnohem delší, než pořadatelé slibovali, a proto žáci nestihli to, na co se těšili nejvíce - workshopy, při kterých by si mohli např. vyzkoušet typický ženský oděv sárí, nechat se pomalovat hennou nebo ochutnat tradiční indické pokrmy.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.