Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Den indické kultury (Marková)

DEN INDICKÉ KULTURY
V pátek 23.4.2010 se v knihovně konal Den indické kultury, na který se vypravili naši šesťáci, sedmáci a osmáci. Na programu byly ukázky tradičních indických písní a tanců, výuka muzikoterapie a nechyběla ani módní přehlídka typických indických oděvů. Hlavní část programu však byla mnohem delší, než pořadatelé slibovali, a proto žáci nestihli to, na co se těšili nejvíce - workshopy, při kterých by si mohli např. vyzkoušet typický ženský oděv sárí, nechat se pomalovat hennou nebo ochutnat tradiční indické pokrmy.