IQLandie - Živá knihovna povolání

Budoucí povolání vždy nezávisí na volbě školy, kterou si žáci zvolí v deváté třídě, ale správné vzdělání život často zjednoduší. I proto v pondělí 19.9. letošní deváťáci navštívili první z řady akcí, které jim mají jejich rozhodování usnandit. Tentokrát jim práci různých profesí přiblížili zástupci firem, kteří k sobě hledají další zaměstnance, ale také např. kariérová poradkyně z Úřadu práce. Žáci vyslechli dostatek informací, které jim snad pomohou vydat se tím správným směrem, nebo se alespoň nevydat tím špatným.