Den pobytu v přírodě

Tradiční akce spojená se začátkem školního roku nás tentokrát dne 5.9.2022 zavedla do blízkého okolí Liberce. Nejprve jsme se vypravili k transbordéru přes řeku Nisu, který jsme náležitě vyzkoušeli, a poté jsme vystoupali ke zřícenině hradu Hamrštejn. Po jeho řádném prozkoumání jsme se přes Machnín a Karlov vraceli zpět. Dopoledne jsme proložili seznamovacími hrami, díky kterými si nově příchozí žáci snad nepřipadají tak sami a původní sestava zase ví něco víc o zájmech nových ukrajinských spolužáků.

Opět všem žákům děkuji za vzorné chování a pohodový průběh akce.

Olga Húsková