Madagaskar

Madagaskar - příběh pradávné lemurie

V pátek 17.9.2021 jsme se po roce zúčastnili programu Planety Země 3000, který byl tentokrát věnován stále záhadnému ostrovu Madagaskar. Celým pořadem s velkoplošnou obrazovkou provázel přímo zakladatel projektu a cestovatel v jednom- Adam Lelek. Díky němu byl celý program zpestřený přímo o Adamovy zážitky a autentické vyprávění.

Dozvěděli jsme se, jací živočichové žijí jen na tomto místě, jak se zde žije místním obyvatelům, co je rituál Famadihana nebo že nejlepší vanilka pochází právě odsud.

Příští rok nás čeká Magický Senegal.