Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

KVK - Filmový orchestr na vlastní kůži

Filmový orchestr na vlastní kůži! Tak to je hudební zábava pro školáky, při které můžou „na pusu“ napodobit různé nástroje (skutečné i neskutečné) a jejich pomocí si vymyslet, nacvičit a zahrát jednoduchou improvizovanou hudbu k filmu. Důležitá je souhra, správné načasování, dohoda a rozdělení rolí. Perfektní výsledek není to hlavní. Podstatná je zábava, zážitek a získaná zkušenost.

A právě o příjemnou zábavu se v úterý 12. 10. 2021 pro třídu 7.B postaral pořad v KVK Liberec. Děti si hudební dopoledne užily.