Zvířata v ohrožení (program v liberecké zoo)

Dne 11. 10. 2022 třída 6.B strávila dopolední vyučování v liberecké zoo, kde se pro třídu konal program liberecké Divizny - Zvířata v ohrožení.
Program se odehrával v areálu zoologické zahrady. Děti pracovaly v samostatných skupinách. První stanoviště, společné pro všechny skupiny, bylo v prostoru u pokladny zoo. Závěrečné místo setkání se nacházelo pod přístřeškem bufetu Gibon. Na základě informací o zvířatech, které se děti dozvěděly na informačních tabulích v zoo, řešily zajímavé příklady a dle výsledku volily další cestu zoologickou zahradou.
Na konci celé akce čekalo na děti chutné občerstvení.