Maják - Klima třídy 21.9.2020

V pondělí 21.9.2020 jsme celé dopoledne strávili v Majáku na preventivním programu Klima třídy. Tento program je zaměřen na podporu spolupráce a soudržnosti třídního kolektivu a také na rozvoj komunikace. Klade si tedy za cíl prostřednictvím her a zážitkových aktivit rozvíjet schopnosti žáků v oblasti komunikace, diskuze, řešení problému a hodnocení situace. A nutno dodat, že naše třída si vedla velmi dobře a lektor je v závěru programu pochválil, zdůraznil ale také problémové oblasti, na kterých je třeba zapracovat. Máme na to ale ještě celé čtyři roky :-)