Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Třídnické hodiny online

Během distanční výuky jsme se dvakrát sešli i mimo rozvrh a udělali jsme si třídickou hodinu. Poprvé jsme se "viděli" 11. listopadu a podruhé 2. prosince. Třídnické hodiny byly nepovinné, přihlásil se tedy jen ten, kdo si chtěl popovídat a vidět se se svými spolužáky. 

O první třídnické hodině jsme si povídali o tom, jak si organizovat učení, a také jsme si pokecali třeba o domácích mazlíčcích. V prosinci jsme si sdíleli tipy, jakou knihu číst a jaký film vidět, a také jsme psali vzkazy svému mladšímu já: Co bychom sobě vzkázali, kdybychom cestovali časem zpět do října před distanční výuku? Jaké rady bychom si dali? 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena