Třídní výlet

Závěr školního roku jsme oslavili třídním výletem. Původní plán, jet do Sedmihorek a přejít Hruboskalsko, nám kvůli předpovědi počasí nevyšel. Kvůli hrozícímu dešti jsme se uchýlili k „suché“ variantě a vyrazili do Muzea Českého ráje v Turnově.

Zde jsme si prošli zajímavě zpracovanou výstavu o dějinách horolezectví, jejíž součástí bylo i vyplnění průvodce s různými úkoly. Následovala svačina a poté jsme vyrazili na procházku do Dolánek. Cestou žáci museli splnit zapeklitý úkol: vyfotit se se sněhulákem. Na nádraží jsme se vraceli přes Hrubý Rohozec. K zámku jsme ale bohužel nestačili vyšplhat, ujel by nám jinak vlak.

Paní učitelky děkují celé třídě za příjemně strávený den – byli jste super! :) Jen příště nesahat na umělecká díla v muzeu! ;)