Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Třídní výlet

Závěr školního roku jsme oslavili třídním výletem. Původní plán, jet do Sedmihorek a přejít Hruboskalsko, nám kvůli předpovědi počasí nevyšel. Kvůli hrozícímu dešti jsme se uchýlili k „suché“ variantě a vyrazili do Muzea Českého ráje v Turnově.

Zde jsme si prošli zajímavě zpracovanou výstavu o dějinách horolezectví, jejíž součástí bylo i vyplnění průvodce s různými úkoly. Následovala svačina a poté jsme vyrazili na procházku do Dolánek. Cestou žáci museli splnit zapeklitý úkol: vyfotit se se sněhulákem. Na nádraží jsme se vraceli přes Hrubý Rohozec. K zámku jsme ale bohužel nestačili vyšplhat, ujel by nám jinak vlak.

Paní učitelky děkují celé třídě za příjemně strávený den – byli jste super! :) Jen příště nesahat na umělecká díla v muzeu! ;) 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena