Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Společné cvičení

Na pátek 16. dubna jsme si po delší pauze opět naplánovali třídnickou hodinu, a aby se žáci těšili na něco nového, domluvili jsme se, že si společně zacvičíme. Nejprve jsme se protáhli, poté dobrovolníci předváděli cviky a pak jsme se zaměřili na ruce - některé z nás svaly po cvičení pálily. Příště si dáme asi zase cvičení - posílit potřebují i nohy. :)

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena