Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Recitační soutěž - třídní kolo

V pondělí 13. 2. jsem ve třídě zahodili trému a předvedli, jak jsme se dokázali naučit báseň k recitaci. Všichni si zahráli na porotce a každý hlas se počítal. Odborná porota v čele s paní učitelkou rozhodla: 1. místo Tonda Šimek s básní Moje tužka ušatá, 2. Místo Eliška Marcinková a Sofinka Heilandová s básní Malovaná pohádka, 3. místo Páťa Šandorová s básničkou Óda na lelky a Emička Izingová Helenka a písmenka. Všem moc gratuluji za přednesení básně a umístěné děti postoupili do školního kola, kde také bodovali. :-)