Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Maják: závislosti

Ve středu 9. června si naše třída po dlouhé době užila zase nějakou akci – kvůli uzavření škol byly děti bohužel o nejrůznější programy ochuzeny.

Začátkem června jsme si tedy do třídy pozvali lektora z Majáku – ten pro nás připravil zajímavý preventivní program o závislostech: žáci se zamýšleli nad tím, co asi cítí člověk závislý na omamných látkách, a snad si i uvědomili, nakolik je vlastní rozhodnutí v tomto ohledu důležité.

Žáci byli nápadití a v rámci aktivit zvládli pěkné výtvory, ale bohužel se občas zapomněli a nedbali pokynů vyučujícího.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena