Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den dětí v kasárnách

Návštěvu SDH Růžodol jsme si rozmysleli, abychom ušetřili za tramvajové lístky a zvolili jsme společně s 1. C program v nedalekých vojenských kasárnách, který byl dost poboný, jako ten u SHD Růžodol. A že to bylo to nejlepší rozhodnutí jsme zjistili hned za dveřmi kasáren, kdy se před námi rozprostíral "plácek" plný nejrůznějších vonejských aut, tanků, tater, apod. Děti nevěděli co dřív a dopoledne s vojáky uteklo jako voda, že se nám ani nechtělo odcházet. Velké díky na dálku vojákům, kteří tento den pro děti připravili. Bylo to skvělé!