Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 17.5.2021

8.10. Bubnování - workshop s drumben

Ve čtvrtek 8.10. se naše třída neplánovaně přidala ke zbytku 1. stupně a zúčastnili jsme se workshopu s drumbeny, což jsou moderní rytmické nástroje podobné bubnům. Během programu jsme poznali, že rytmus nás provází celý náš život (rytmus našeho srdce) a vyzkoušeli si různé techniky bubnování na drumbeny. Na závěr hodiny jsme se seznámili s údajně prvním dechovým hudebním nastrojem na světe - tzv. didgeridoo, který pochází z Austráie. Všem se nám to moc líbilo a skvěle jsme se bavili.