Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

5.12. Mikuláš a čerti

I letos navštívil naši třídu Mikuláš s čerty. Někteří z nás je očekávali s úsměvem na rtech, jiní se zatajeným dechem. Ačkoliv to chviličku vypadalo, že s některými se budeme muset rozloučit, nakonec jsme zůstali všichni pohromadě a děti byly dokonce odměněny malou sladkostí.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.