Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

27.9. Anglické divadlo ve škole

Vpátek 27.9. do naší školy zavítalo anglické divadlo. Společně jsme zhlédli detektivní představení s názvem „Murder Mystery“. Většina představení byla v anglickém jazyce s drobnými vstupy v češtině tak, aby příběhu porozuměli všichni žáci. Jeden z účinkujících byl rodilý mluvčí. Žáci byli vtaženi do místy strašidelného děje s detektivní zápletkou, kterou se jim na konci podařilo vyřešit. Představení se všem moc líbilo.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.