Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

27.2. Maják - preventivní program "Jsme parta..."

Ve čtvrtek 27.2. jsme se celá třídy zúčastnili programu zaměřeného na patologické jevy ve třídě, a to zejména na šikanu ve třídách. Pod vedením skvělé lektorky Péti jsme se všichni společně zúčastnili mnoh aktivit, které nám pomohly rozklíčovat jaká je ve třídě atmosféra ajk se všichni ve třídě cítíme. Po počátečních komplikacích s pozorností a s chováním, jsme nakonec byli schopni všichni spolupracovat, plnit společně zadané úkoly a domluvit se na jejich řešení.

Na závěr děti vyplnily anonymní test, ze kterého vyšlo, ve kterém vyšlo, že pokud budou na vzájemných vztazích ještě malinko pracovat, bude z nich opravdu BEZVA PARTA.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.