Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

21.10. Projektový den - Zvířata ve městě

V pátek 21.10. jsme věnovali projektovému dni, který byl zaměřen na zvířata ve městě. Hned ráno jsme se vydali do kina Varšava, kde jsme zhlédli moc hezký dokumentární film "Planeta Praha".Dokument byl věnovaný zvířatům žijícím ve městě, konkrétně v Praze. Dozvěděli jsme se, jaké nástrahy na ně číhají, a jak se jejich zvyky přizpůsobují dnešní civilizaci. Po návratu do školy, jsme si o dokumntu povídali, zopakovali jsme si, která zvířata jsme viděli. Společně jsme pracovali na výrobě plakátů, kam jsme jednotlivá zvířata rozdělili.