Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

20.11. Etiketa a školní řád

Ve středu 20.11. jsme se zúčastnili programu Etiketa a školní řád, abychom si připomněli a zopakovali to, co bychom již dávno měli znát a vědět - kdo koho zdraví jako první, kdo vchází první do dveří a kdo je drží, co uděláme než vejdeme do místnosti, jak se máme chovat ve třídě na chodbě a v jídlně, atd. Vše jsme si i prakticky vyzkoušeli :)

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.