Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

17. 10. Projektový den - Poznáváme ježky s Ježkovou

Čtvrteční den jsme věnovali poznávání ježků. Seznámili jsme se s ježkem zblízka a "live", mohli jsme si ho i pohladit. Povídali jsme si o tom, jak ježci žijí, podívali jsme se na dokument, ve kterém jsme se dozvěděli, co dělat pokud najdeme v přírodě na podzim ježka, kam a na koho se máme obrátit. Ve skupinách jsme pracovali s odborným textem a nakonec jsme si během výtvarné výchovy nakreslili ježky do výtvarné soutěže, které se budeme účastnit. Obrázky se moc povedly.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.