Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

17. 10. Projektový den - Poznáváme ježky s Ježkovou

Čtvrteční den jsme věnovali poznávání ježků. Seznámili jsme se s ježkem zblízka a "live", mohli jsme si ho i pohladit. Povídali jsme si o tom, jak ježci žijí, podívali jsme se na dokument, ve kterém jsme se dozvěděli, co dělat pokud najdeme v přírodě na podzim ježka, kam a na koho se máme obrátit. Ve skupinách jsme pracovali s odborným textem a nakonec jsme si během výtvarné výchovy nakreslili ježky do výtvarné soutěže, které se budeme účastnit. Obrázky se moc povedly.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.