Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

14.11. Výročí sametové revoluce 1989 - 2019

Ve čtvrtek 14.11. jsme si v rámci 30. výročí sametové revoluce udělali krátkou exkurzi k liberecké radnici, kde jsme mohli shlédnout výstavu fotografií z období listopadových událostí v Liberci. Připomněli jsme si, že 17. listopad se slaví jako Den boje za svobodu a demokracii.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.