Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

12.2. Bezpečný pes

Ve středu 12.2. jsme se zúčastnili programu Bezpečný pes. Seznámili jsme se se dvěma psy - Guccim a Amálkou - a také jejich majitelkami z kynologického centra. Dozvěděli jsme se  spoustu užitečných informací o chování psů a o projevech, které nám naznačí, jestli má pes dobrou nebo špatnou náladu. Naučili jsme se, jak ke psovi přistupovat, jak se k němu chovat a jak se chránit před nechtěným kontaktem nebo dokonce útokem. Akce se nám moc líbila.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.