Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

12.2. Bezpečný pes

Ve středu 12.2. jsme se zúčastnili programu Bezpečný pes. Seznámili jsme se se dvěma psy - Guccim a Amálkou - a také jejich majitelkami z kynologického centra. Dozvěděli jsme se  spoustu užitečných informací o chování psů a o projevech, které nám naznačí, jestli má pes dobrou nebo špatnou náladu. Naučili jsme se, jak ke psovi přistupovat, jak se k němu chovat a jak se chránit před nechtěným kontaktem nebo dokonce útokem. Akce se nám moc líbila.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.