Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

12.11. Projektový den - Leonardo da Vinci

V úterý 12.11. jsme si připomněli 500 let od úmrtí Leonarda da Vinciho. Tomuto výročí jsme věnovali celý projektový den. Představili jsme si tohoto významného renesančního malíře, sochaře, architekta, přírodovědce a vynálezce a dozvěděli se o něm mnoho zajímavostí. Shlédli jsme také zajímavý pořad  o jeho životě a seznámili se interaktivně s některými jeho vynálezy. Celý den jsme zakončili kresbou Mony Lisy.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.