Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

12.11. Projektový den - Leonardo da Vinci

V úterý 12.11. jsme si připomněli 500 let od úmrtí Leonarda da Vinciho. Tomuto výročí jsme věnovali celý projektový den. Představili jsme si tohoto významného renesančního malíře, sochaře, architekta, přírodovědce a vynálezce a dozvěděli se o něm mnoho zajímavostí. Shlédli jsme také zajímavý pořad  o jeho životě a seznámili se interaktivně s některými jeho vynálezy. Celý den jsme zakončili kresbou Mony Lisy.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.