Projektový den BUĎ KAMARÁD

V pátek 24.11.2023 na 1. stupni naší školy proběhl projektový den Buď kamarád". Tento den jsme si u nás ve třídě povídali o důležitosti  kamarádství. Pracovali jsme s básničkou Františka Hrubína Paleček a jeho kamarádi.  Cvičili jsme ve dvojicích, trojicích. Táhli za jeden provaz. Spoléhali na kamarády. Vytvářeli pavučinu našich vztahů ve třídě.  Pracovali jsme  v týmech.  Součástí tohoto dne byly aktivity zaměřené na spolupráci, poznávání se. Celé dopoledne nám příjemně uteklo.