Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Třída 3.A

DISTANČNÍ VÝUKA - TÝDEN 19. - 23. 10. 2020:

 enlightenedZADÁNÍ ÚKOLŮ NA KAŽDÝ DEN NALEZNETE  ZDE (KLIKNĚTE NA ODKAZ)

mail VYPRACOVANÉ ÚKOLY ODEVZDÁVEJTE DENNĚ NA ŠKOLU V PYŽAMU (NA KAŽDÝ DEN TAM BUDE VYTVOŘENÝ SPECIÁLNÍ "ÚKOL", OKNO NA ODEVZDÁNÍ)

 

yes ONLINE HODINA NA ŠKOLE V PYŽAMU - V úterý 20. 10. od 13:00 doučování pro ty, kteří ho v úterý běžně mají. Ve středu 21. 10. od 10:00 online setkání pro všechny (za účelem zhodnocení práce a probrání problematického učiva napříč předměty)

 

Vážení rodiče, pokud došlo ke změně a potřebujete si vyzvedávat úkoly v papírové podobě ve škole, je potřeba to nejprve konzultovat se mnou. V takovém případě musím úkoly ve škole připravit a domluvím se s Vámi, kdy si je máte vyzvednout. Nelze přijít náhodně do školy a vyžadovat vytištění úkolů od paní hospodářky, to není její povinnost!

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.