Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Zakončení školního roku v ŠD

Po obědě jsme se všichni sešli ve svých kouzelnických kostýmech s krásnými klobouky na školní zahradě. Čekalo nás vyhodnocení celoročního snažení. Všichni kouzelníci obdrželi certifikát o studiu a jako sladkou odměnu výborný nanuk. Chvíli se i tančilo a zpívalo. Od 16:00 se ke kouzelníkům přidali i rodiče a společně si popovídali u ohníčku a opekli donesené dobroty Odpoledne bylo vydařené i díky pěknému počasí. Děkujeme všem rodičům za skvělou spolupráci a přejeme všem krásné léto.

Těšíme se na naše společné akce zase příští školní rok.