Velikonoční dílničky ve školní družince 4.4.2023

Stejně jako loni, i letos jsme zorganizovaly pro rodiče s dětmi velikonoční dílničky v naší školní jídelně. Vyráběly se jarní origami květiny, které si přpravila naše Míša,  modře laděný velikonoční zápich vajíčko pro rodiče s dětmi nachystala Gábi a Verča zase jarní hru- namotávání zvířátek. K dispoizici byly pro všechny také omalovánky s velikonoční tematikou. Nechybělo ani malé občerstvení. Děkujeme všem za účast a přejeme krásné Velikonoce a hlavně zdraví a pohodu. Těšíme se na vás zase příště.