Poslední souboj kouzelnických kolejí o drahokamy do koruny dračího krále 8.6.2023

Čtvrtek 8.6. patřil ve družince opět všem kouzelníkům. Konal se poslední souboj všech kouzelnických kolejí o drahokamy do dračí koruny. Tentokrát jsme se sešli na školní zahradě. Těsně před zahájením našeho klání se nad Libercem přehnala velká bouře a jak jsme se následně dozvěděli, byla následkem přeletu ohnivého draka nad naší čarovnou školou. Cestou ovšem poztrácel svá drahocenná dračí vejce a naším úkolem je bylo najít. A tak se hledalo a pátralo ve všech zákoutích školní zahrady.. Bonusem byla dvě královská vejce, která se podařila vypátrat Žlutokočkám. Ostaní koleje nezůstaly pozadu. Nevíce se dařilo Myškám, které za čestý souboj získaly dračí medajle.