Kouzelnický slet ve školní družině 1.4.2022

Po dopoledním žertíku školního parlamentu pokračoval aprílový pátek v naší škole sletem všech kouzelníků a kouzelnic z družinové Čarovné Barvírny. Chodby školy tak od jedné hodina odpolední zaplavil průvod studentů z kouzelnických kolejí Netopýrů, Ještěrek, Myší a Koček. Za doprovodu profesorek magie, drumbenů a hudby se všichni přesunuli z horního patra školní družiny do malé tělocvičny, kde pak společně oslavili apríl kouzly, zpěvem, přehlídkou svých vyrobených kostýmů a hlavně tancem.  Nechyběl zde kouzelnický valčík na hudbu z Harryho Pottera či oblíbená Macarena.
Děkujeme všem kouzelníkům za účast a těšíme se na příští akce.