Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Hledání velikonočních vajíček 12.4.2022

Úterní odpoledne jsme ve školní družince věnovali již tradičně rozsáhlé pátrací akci. Školní zahradu tento den navštívila kouzelná velikonoční slepice a nakladla nám zde na 170  kouzelných neobyčejných vajec. A čím byla tak vyjímečná?  Nebyla to zkrátka běžná vejce, nýbrž to byla vejce papírová. A úkolem dne je bylo všechna nalézt a posbírat. A tak se hledalo a pátralo a nakonec i nalezlo. Někdo jedno, jiný dvě, další tři a někteří dokonce i deset. Všem hledačům děkujeme a těšíme se zase za rok. Vejcím zdar!!!!