Provoz MŠ:
denně od 6:30  do 16:30 hod.
- děti přicházejí do 8:00 hod.
- rodiče omlouvají nepřítomné děti na tentýž den nejdéle do 8:00 (plánovanou nepřítomnost je třeba hlásit předem)
- rodiče předávají dítě do MŠ zdravé!
- zákaz vodění psů a kouření v areálu

Úplata za  vzdělávání:
základní částka za předškolní vzdělávání je stanovena na 600,-Kč měsíčně. Úhrada se provádí převodem na účet č. 5449 552/0800 nebo hotově vždy do 15. dne příslušného měsíce (vzdělávání v posledním ročníku je bezplatné - předškoláci)

Úhrada stravného:
formou trvalého příkazu nebo hotově, nutno podat přihlášku ke stravování!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.